Mesleki Yeterlilik Belgesi Aday Taahhüdü

Mesleki Yeterlilik Belgesi almak amacıyla Mesak Belge’ye sunduğum her türlü kişisel bilgilerin doğruluğunu taahhüt ederim. Mesak Belge tarafından Mesleki Yeterlilik Belge edinmem karşılığında talep edilecek üceti şahsım olarak ödeyecek ve geri talep etmeyeceğimi kabul ediyorum .

Mevzuata uygun olarak aldığım belgemi ilgili meslek dalında veya başka mesleklerde şahsım dışında birine ücret , hak , imztiyaz karşılığında kullandırtmayacağımı ,herhangi bir şüphe oluşması ve Mesak

Belge tarafından geri alınmak istenen belgemi teslim edeceğimi doğrular ve bu konuda tarafsız olarak Mesak Belge’yi bilgilendireceğimi onaylarım .Sınav öncesinde tarafıma yapılan sınav şartlarıyla ilgili sözlü ve yazılı bilgilerin tarafımca dikkate alınacağını kabul ediyorum. Mesak Belge tarafından askıya alınan veya iptal edildiği şahsıma sözlü yada yazılı olarak duyrulan belgem karşılığında herhangi bir talepte bulunmayacağımı taahhüt ederim .Sınav öncesinde ve sonrasında Mesak Belge’nin belirlediği her türlü kurallara uyacağımı kabul ediyorum.

Sınav Başvurusu İçin Aşağıdaki Aday Başvuru Formu’nu Doldurup; bilgi@mesakbelgelendirme.com.tr adresine doldurulmuş hali ile göndermeniz gerekmektedir.

HESAP BİLGİLERİ

MESAK BELGELENDİRME LTD. ŞTİ.

GARANTİ BANKASI

IBAN :  TR89 0006 2000 4080 0006 2921 85

Online Başvuru Formu

Daha ayrıntılı bilgi almak ve sınav başvurusu yapmak için MESAK Belgelendirme ile iletişime geçebilirsiniz.